32 73 91 796
biuro@erbud.com.pl

Firma

ERBUD2

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane ERBUD sp. z o.o. jest firmą działającą od 1991r. specjalizującą się w realizacji obiektów kubaturowych i przemysłowych w systemie „zaprojektuj-wybuduj” – jako generalny wykonawca inwestycji.

Średnie zatrudnienie firmy wynosi 200 pracowników.

W trakcie realizacji inwestycji w ramach nadzoru inwestorskiego służymy wiedzą i doświadczeniem realizując wspólnie z Inwestorem wszystkie etapy inwestycji. Począwszy od wyboru miejsca inwestycji, wyboru technologii, wykonania projektu, realizację oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Nasz zakres działania stanowią roboty remontowe, modernizacje, adaptacje, termoizolacje, naprawa konstrukcji żelbetowych.

Wykonujemy inwestycje w zakładach przemysłowych m.in. w elektrowniach, kopalniach, zakładach chemicznych. Budujemy hale przemysłowe i magazynowe oraz obiekty mieszkaniowe w tym wielorodzinne jak i jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej – głównie obiekty oświatowe, sportowe, służby zdrowia, obiekty biurowe.

Sprawdzona kadra kierownicza oraz wykwalifikowani pracownicy stanowią filar działalności naszej firmy pozwalającej na realizację powierzonych zadań w sposób spełniający najwyższe oczekiwania Inwestorów.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz rzetelność i fachowość owocuje zaufaniem Inwestorów powierzających nam wykonanie kolejnych realizacji.

Naszą strategią jest elastyczność.

2   certyfikat_pn_en_iso_18001_2004   certyfikat_pn_en_iso_14001_2005

Wykonane obiekty na terenie Rybnika i regionu stanowią wizytówkę działalności naszej firmy oraz stawiają nas w pozycji lidera w branży budowlanej.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdego zadania inwestycyjnego.

Zapraszamy do współpracy!