32 73 91 796
biuro@erbud.com.pl

Aktualności

Postanowienie o przyspieszonym postępowaniu układowym.

Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział XII Gospodarczy dnia 28 września 2018 postanowił otworzyć przyspieszone postępowanie układowe Przedsiębiorstwa Remontowo Budowlanego ERBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rybniku wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000074968.

W załączeniu pełna treść postanowienia

Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Katowicach

31 sierpnia 2017 roku podpisaliśmy umowę z Miastem Katowice na Termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Paderewskiego 46 w Katowicach realizowanej w ramach zadania inwestycyjnego „Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w mieście Katowice”.

Kolejna inwestycja dla Zakładów Techniki Komunalnej Sp. z o.o. w Żorach

Rozpoczynamy realizację kolejnej inwestycji dla Zakładów Techniki Komunalnej Sp. z o.o. w Żorach. Tym razem jest to kompleksowe dokończenie robót ziemnych oraz stanu surowego budynków wielorodzinnych nr 4 i 5.

Budowa parkingu wielopoziomowego w Rybniku przy ul. Hallera

W dniu 06.09.2017 r. podpisaliśmy umowę z Miastem Rybnik- Rybnickimi Służbami Komunalnymi na „Budowę parkingu wielopoziomowego przy ul. Hallera w Rybniku”. Inwestycja realizowana jest w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

Wygrany przetarg w Żorach

W dniu 14.08.2017 r. podpisaliśmy umowę na wykonanie robót ziemnych oraz stanu surowego budynku wielorodzinnego nr 6 zlokalizowanego w Żorach przy Alei Zjednoczonej Europy z Zamawiającym- Zakładami Techniki Komunalnej Sp. z o.o.

Kolejna inwestycja w Katowicach

09.08.2017 r. została podpisana umowa z Miastem Katowice w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa trzech basenów w dzielnicach” – III Część-lokalizacja III- Katowice Ligota- Zadole, ul. Wczasowa.

Rozbudowa Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Gierałtowicach

05.07.2017 r. zawarliśmy umowę z Gminą Gierałtowice na Rozbudowę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach. Planowany termin zakończenia prac: 31.05.2018 r.

Kędzierzyńsko-Kozielskie Centrum Aktywności

Aktualnie trwają prace budowlane związane z realizacją inwestycji w Kędzierzynie- Koźlu. Zapraszamy do galerii oraz do obejrzenia filmów przedstawiających postęp prac. „

Nowa inwestycja w Rydułtowach

17.05.2017 r. podpisaliśmy również umowę z Ciepłownią Rydułtowy Sp. z o.o. na budowę budynku administracyjno-biurowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, z lokalizowanego w Rydułtowach

Ruszyła budowa Żłobków

Ruszyła budowa Żłobków Miejskich w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego 30 oraz przy ul. Bolesława Krzywoustego 9 w ramach zadania inwestycyjnego: „MALUCH- utworzenie dwóch nowych Oddziałów Żłobka Miejskiego”.